• Ujędrnianie biustu po karmieniu – co zrobić ?

  Okres ciąży i karmienia piersią bardzo mocno zmienia nasz biust. W czasie trwania ciąży wiele z kobiet cieszy się pięknym pełnym biustem, często większym o rozmiar lub dwa od dotychczasowego - niestety taka sytuacja nie trwa wiecznie. Po zakończonej laktacji piersi tracą swoją wielkość, a co gorsza jędrność. Większość z kobiet po zakończeniu laktacji nie jest zadowolona z ich wyglądu.

  Czytaj więcej...
 • Od kiedy krem przeciwzmarszczkowy? Czy 25+ to zbyt późno ?

  Osoby młode zdecydowanie nie przejawiają szczególnej tendencji do troski o swoją skórę twarzy, albowiem są przekonani, że większość procesów starzeniowych da się z powodzeniem przewidzieć i odwrócić, ale na razie nie trzeba się nimi przejmować. Pojawiające się jednak coraz częściej w aptekach oraz drogeriach kosmetyki adresowane do grup wiekowych 20+ dają do myślenia, czy aby na pewno nie można robić dla swojej skóry wcześniej nic, co byłoby korzystnym dla niej w przyszłości. Okazuje się, że istnieje wiele pozytywnie działających substancji wchodzących w skład preparatów jak krem przeciwzmarszczkowy 20+ , o których przeważnie młodzi ludzie nie pamiętają.

  Czytaj więcej...
 • Jak znaleźć skuteczny krem na cellulit?

  Skuteczny krem na cellulit to bez wątpienia wspaniały dodatek do diety i ćwiczeń fizycznych. Takie kremy są łatwe w użyciu i niedrogie. Szczególnie miejscowe leki mogą być bardzo skuteczne w redukcji cellulitu. Jednakże, nie wszystkie z nich są w pełni skuteczne. Prawdę mówiąc przede wszystkim trzeba spojrzeć na składniki najlepszych kremów antycellulitowych, aby zobaczyć, co chcemy nanieść na swoją skórę - przed podjęciem decyzji o zakupie kosmetyku.

  Poniżej znajdują się trzy składniki kremów na cellulitu, które niosą ze sobą korzystne właściwości i mogą pomóc zredukować cellulit.

  Czytaj więcej...